Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hale magazynowe jakie polecacie
#1
Na już szukam współpracy w ramach czegoś, co da się generalnie określić jako magazyny samoobsługowe. Mam wyspecjalizowaną firmę, ale w dalszym ciągu samodzielnie nie podołam zamówieniom. Dlatego szukam firmy z magazynami. Liczę że ktoś z forumowiczów może mi pomóc?
"Życie nie jest ani celem ani środkiem życie jest prawem"
Odpowiedz
#2
Jeszcze niedawno wszelkie przedsiębiorstwa produkcyjne były zobowiązane utrzymywać własne magazyny. Podobnie firmy działające branży handlowej, transportowej i dużo innych. Wiązało się to z licznymi komplikacjami, jak na przykład: problematyczny transport jeżeli magazyny nie był zlokalizowane na terenie przedsiębiorstwa, konieczność płacenia wysokiego czynszu, za mało miejsca na magazynowanie oraz wiele innych. Na szczęście, wzorem Zachodu, powstają u nas innowacyjne przestrzenie na magazynowanie, które znacznie ułatwiają pracę przedsiębiorców.
"Niech będzie jak będzie żeby tylko było dobrze"
Odpowiedz
#3
Próbowałeś pod hasłem hasła magazyny przy autostradzie? Warto spróbować. Czemu? Nowoczesne magazynowanie to nowość w Polsce, przynajmniej w powszechnym przekonaniu – kilka takiego rodzaju magazynów już u nas działa, ale do tej pory niewielu ludzi o nich wiedziało. Te przestrzenie na magazynowanie to doskonała odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw. Dzięki nim mają one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z jakiej mogą one korzystać praktycznie bez żadnych przeszkód przez całą dobę.
"Gdy się baba rozpanoszy to i diabła wypłoszy"
Odpowiedz
#4
Magazyny self storage są bardzo cenione zwłaszcza w USA – znaleźć je można generalnie w każdym mieście. Jednakże jest z nimiprzeciwnie niż w Polsce: najczęściej korzystają z nich osoby prywatne, a nie firmy. Amerykanie traktują je tak, jak Polacy strychy: chowają tam np. akcesoria rowerowe, elementy wyposażenia i tym podobne: bardzo często przeprowadzają się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem zabierają wszystko ze sobą.

Bardzo serdecznie popieram takie rozwiązanie! Co charakteryzuje przestrzenie na magazynowanie, które znalazły się w ofercie wielu firm z terenu całej Polski? Na pewno wygoda : zlokalizowane są one z daleka od śródmieść, co znacznie skraca dojazd. Po drugie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten okres się płaci. Kolejne: takie magazyny do idealna infrastruktura, doceniana przez wszystkich.
"Ten którego myśl nie wybiega daleko zobaczy udrękę z bliska"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości